Верифікований профіль
9
Років досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (7)

  • 45 000 $
    1 184 $/м²

    Захисників України вул. (1-го Травня), 42а

    1 кімната
    38 / 17 / 8 м²
    поверх 10 з 10
    сьогодні
    Квартира в новому житловому комплексі, заходь і живи! капітальний ремонт меблі та техніка комора тепла підлога Телефонуйте.
    Рієлтор
  • 53 000 $
    704 $/м²

    Віталія Шума вул. (Карла Маркса), 7

    3 кімнати
    75 / 34 / 13 м²
    поверх 17 з 24
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру в м. Чорноморськ, на вул. Парусна. Новий будинок, ремонт. Площа 75,3 кв. м, 3 роздільні кімнати 2 санвузли Сучасне планування Велика простора кухня Якісний ремонт Будинок розташований у новому житловому фонді. Уся інфраструктура у пішій доступності До моря 15 хвилин пішки
    Рієлтор
  • 60 000 $
    1 429 $/м²

    Паркова вул., 24

    2 кімнати
    42 / 26 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    Двокімнатна квартира біля самого моря — живіть там, де інші відпочивають! У продажу 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами — зручно для сім'ї або під оренду. Розташована на комфортному 3 поверсі. Якісний ремонт. Повністю укомплектована меблями. Зручне планування. Будинок розташований у чудовому районі: у пішій доступності школа та дитячий садок — усе поруч для комфортного життя. І головне — море буквально через дорогу. Ранкові прогулянки та свіже морське повітря стануть частиною вашого щоденного ритму. Телефонуйте — організуємо показ у зручний для вас час.
    Рієлтор
  • 85 000 $
    1 063 $/м²

    Миру просп. (Леніна), 8а

    2 кімнати
    80 / 36 / 11 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    У продажу простора 2-кімнатна квартира в ЖК «Аббо» площею 80 м². Квартира з дуже вдалим плануванням, світла та тепла. Встановлено власний котел, що забезпечує незалежне опалення та економію на комунальних платежах. Закритий двір, доглянута територія та комфортна атмосфера для життя. Такі квартири рідко з'являються на ринку — чудовий варіант для сім'ї або інвестицій. Телефонуйте, із задоволенням покажу квартиру.
    Рієлтор
  • 34 000 $
    511 $/м²

    Віталія Шума вул. (Карла Маркса), 7

    2 кімнати
    67 / 34 / 15 м²
    поверх 19 з 23
    сьогодні
    У продажу 2-кімнатна квартира в Чорноморську 66,5 кв.м — відмінне планування: ✔ кухня-їдальня 15,1 кв.м ✔ дві роздільні спальні ✔ гардеробна Світла, простора, комфортна для життя Будинок із генератором — важливий плюс сьогодні Підходить під державні програми Телефонуйте просто зараз
    Рієлтор
  • 24 500 $
    480 $/м²

    Віталія Шума вул. (Карла Маркса), 7

    1 кімната
    51 / 25 / 14 м²
    поверх 17 з 23
    сьогодні
    У продажу 1-кімнатна квартира в зданому будинку. Загальна площа — 51 м², південна сторона — квартира світла та тепла. Стан від будівельників: виконана стяжка підлоги, можна одразу розпочинати ремонт під себе. У будинку є ліфт, передбачено опалення. Відмінне розташування — вся інфраструктура поруч. З вікон відкривається розкішний краєвид на море та місто. Телефонуйте — торг обговорюється!
    Рієлтор
  • 92 000 $
    920 $/м²

    Паркова вул., 22б

    2 кімнати
    100 / 45 / 35 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Простора квартира біля моря в місті Чорноморськ — місце, де хочеться жити. 100 м² комфорту: кухня-вітальня для сімейних вечорів та дві окремі спальні. Є містка гардеробна — усе продумано для зручності. Індивідуальне газове опалення — тепло та економія. З вікон відкривається приємний краєвид на море. Закрите подвір'я — безпечно і спокійно. До пляжу всього 5 хвилин пішки. Поруч школа та дитячий садок — ідеально для сім'ї. Телефонуйте — такі варіанти довго не затримуються!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.